Przejdź do wersji zoptymalizowanej dla osób niewidzących i słabowidzących
Góra
Menu górne
Treść główna
Menu prawe
Dół strony

DANE URZĘDU

Gmina Miejsce Piastowe
ul. Dukielska 14
38-430 Miejsce Piastowe
woj. podkarpackie
tel.: 13 43 530 12, 13 43 392 60, 13 43 097 75
fax: 13 43 097 99
e -mail: gmina@miejscepiastowe.pl

GODZINY OTWARCIA URZĘDU

poniedziałek 7:30-17.00
wtorek-czwartek 7.30-15.30
piątek 7.30-14.00

Wydrukuj stronę Poleć znajomemu
x

Zapraszam do obejrzenia strony Filie GOK - Gminny Ośrodek Kultury - Kultura - Gmina Miejsce Piastowe.

 

Pobierz PDF

Filie GOK

 

Filie Gminnego Ośrodka Kultury:

Filie są zlokalizowane w poszczególnych miejscowościach gminy Miejsce Piastowe: Głowience, Łężanach, Niżnej Łące, Rogach, Targowiskach, Widaczu, Wrocance, Zalesiu. Są integralna częścią Gminnego Ośrodka Kultury. Realizują jego założenia uwzględniając miejscowe potrzeby (środowisko lokalne).
Powstały na podstawie zarządzenia nr 1/2001 dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury w Miejscu Piastowym z dnia 18.12.2001r. Działają w oparciu o Ustawę o Organizowaniu i Prowadzeniu Działalności Kulturalnej z dnia 25.10.1991r (Dz. U. Nr 13 poz. 123 z późniejszymi zmianami). Zarządzenie to weszło w życie z dniem 01.01.2002r.
Siedziby filii znajdują się w Domach Ludowych w poszczególnych miejscowościach. Ich działalność oparta jest na programie, który podlega częściowym zmianom z uwagi na różne środowiska.

<wróć>


Filia w Głowience

Instruktor:
Małgorzata Machnik

Filia czynna:
wtorek od 13:00 do 20:00
środa od 13:00 do 20:00
czwartek od 13:00 do 20:00
piątek od 13:00 do 20:00
sobota od 13:00 do 20:00

Stałe formy zajęć:
groteka, próby ZTL POGÓRZANIE, muzyka ludowa, aranżacja, próba kapeli, zajęcia wolne (raz w miesiącu plastyczne), zajęcia wokalne, zajęcia klubowe, tenis stołowy - grupy młodsze, sekcja szachowa, tenis stołowy - grupy starsze

<wróć>


Filia w Łężanach

Instruktor:
Izabela Półchłopek

Filia czynna:
1 i 3 tydzień miesiąca
poniedziałek od 13:00 do 21:00
wtorek od 13:00 do 21:00
czwartek od 13:00 do 21:00
2 i 4 tydzień miesiąca
poniedziałek od 13:00 do 21:00
środa od 13:00 do 21:00

Stałe formy zajęć:
groteka, pogadanki, konkursy wiedzy, tenis stołowy, próby chóru, zajęcia i konkursy plastyczne, piłka siatkowa (sala sportowa), zajęcia klubowe, wycieczki piesze, zabawy na wolnym powietrzu

<wróć>


Filia w Miejscu Piastowym

Instruktor:
Izabela Drobek

Filia czynna:
poniedziałek od 13:00 do 20:00
środa od 13:00 do 20:00
piątek od 13:00 do 20:00

Stałe formy zajęć:
zajęcia plastyczne, aerobik, zajęcia sekcji wokalnej, ognisko muzyczne (instrumenty perkusyjne), próby orkiestry dętej, szkółka orkiestry dętej, próby zespołu muzycznego „MASKA", próby kapeli ludowej „PIASTY", próby zespołu muzycznego „GROOVINSCY", próby zespołu muzycznego „CREEP", próby zespołu muzycznego „RYTM


Filia w Niżnej Łące

Instruktor:
Wiesława Guzik

Filia czynna:
wtorek od 15:00 do 20:00
środa od 14:00 do 20:00
piątek od 14:00 do 20:00

Stałe formy zajęć:
tenis stołowy, kółko warcabów i szachów, piłka siatkowa, piłka nożna (w okresie letnim), kurs języka angielskiego, warsztaty klubowe (szycie, haftowanie, prace plastyczne itp.), gry planszowe, brydż, warsztaty klubowe - kąciki kulinarne, kółko teatralne, kółko muzyczne (nauka gry na gitarze), wycieczki, dyskoteki

Filia w Rogach

Instruktor:
Barbara Patla-Lenik

Filia czynna:
poniedziałek od 15:00 do 20:00
śsroda od 14:00 do 20:00
piątek od 15:00 do 20:00

Stałe formy zajęć:
aerobik, zajęcia świetlicowe, próby zespołu ROGOWICE, zajęcia sportowe w hali sportowej, klub szachowy, dwa razy w miesiącu - zajęcia kółka regionalnego

<wróć>


Filia w Targowiskach

Instruktor:
Magdalena Penar

Filia czynna:
1 i 3 tydzień miesiąca
środa od 13:00 do 20:00
piątek od 13:00 do 20:00
2 i 4 tydzień miesiąca
wtorek od 13:00 do 20:00
czwartek od 13:00 do 20:00

piątek od 13:00 do 20:00

Stałe formy zajęć:
kółko plastyczne, tenis stołowy, klub szachowy, robótki ręczne, gry planszowe, kącik kulinarny, międzyuczniowska pomoc w nauce, gry, zabawy, konkursy, aerobik

<wróć>


Filia we Widaczu

Instruktor:
Magdalena Penar

Filia czynna:
1 i 3 tydzień miesiąca
wtorek         od 13:00 do 20:00
czwartek      od 13:00 do 20:00
sobota         od 13:00 do 20:00
2 i 4 tydzień miesiąca
środa           od 13:00 do 20:00
sobota         od 13:00 do 2-:00

Stałe formy zajęć:
kółko plastyczne, tenis stołowy, klub szachowy, robótki ręczne, kącik kulinarny, międzyuczniowska pomoc w nauce, gry, zabawy, konkursy, aerobik, szachy, scrable, sudoku

<wróć>


Filia we Wrocance

Instruktor:
Leszek Zajdel

Filia czynna:
poniedziałek     od 13:00 do 21:00
środa               od 13:00 do 21:00
piątek              od 13:00 do 21:00

Stałe formy zajęć:
zajęcia świetlicowe, tenis stołowy (sala gimnastyczna), halowa piłka nożna (sala gimnastyczna), aerobik (sala gimnastyczna), dyskusje i pogadanki, zajęcia na wolnym powietrzu, gry planszowe, kącik kulinarny, zajęcia plastyczne, konkursy

<wróć>


Filia w Zalesiu

Instruktor:
Izabela Półchłopek

Filia czynna:
1 i 3 tydzień miesiąca
poniedziałek od 13:00 do 21:00
wtorek od 13:00 do 21:00
czwartek od 13:00 do 21:00
2 i 4 tydzień miesiąca
poniedziałek od 13:00 do 21:00
środa od 13:00 do 21:00

Stałe formy zajęć:
groteka, tenis stołowy (okres zimowy, tenis ziemny (okres letni), kółko plastyczne, klub szachowy, klub hobbystów, gry i zabawy na wolnym powietrzu, gry planszowe

<wróć>


UG Miejsce Piastowe
ukryj pauza play
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce.     |     
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8
projekt i hosting: INTERmedi@  |  zarządzane przez:CMS - SPI
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności.
Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.